Wylewki,Kraniki,Baterie

Wylewka chromowana pojedyncza z ceramicznym zaworkiem kulowym. Zastosowanie w filtrach podzlewozmywarkowych oraz systemach osmozy odwróconej. Prosty montaż, łatwy w obsłudze. Charakteryzuje się doskonałą jakością i trwałością.

2 lata gwarancji

wylewka pojedyncza

Podwójna wylewka chromowana z zaworkami kulowymi. Wysoka jakość wykonania, prosty montaż. Stosowana głównie w systemach odwróconej osmozy z mineralizatorem. Podpięcie do wody osmotycznej oraz do wody mineralizowanej.

2 lata gwarancji

wylewka podwójna

 

Wylewka tradycyjna  z klipsem góra/ dół do osmozy odwróconej chatakteryzuje się doskonałą jakością ( żywotność około 10 lat ).

2 lata gwarancji

wylewka tradycyjna

Wylewka do osmozy odwróconej KLASYCZNA BIAŁA. Oryginalna szwedzka wylewka koloru białego.Idealne rozwiązanie dla osób mających białe dodatki w kuchni np. baterię zlewozmywakową. Dostępne w naszym sklepie.Posiadamy kolory białe,złote,czerwone,brązowe,ekri.

 

 Wylewka do osmozy odwróconej RETRO biała.Głowiczka ceramiczna,mosiężna wylewka malowana na biało.Solidnie i estetycznie wykonana.Gwarancja 5lat.

Bateria RETRO stylizowana,patynowana.Bateria z podłączeniem wody do filtra osmotycznego. Elegancka i doskonale wykonana. Montowana w kuchni,w zlewozmywaku. W zestawie 3 węże 3/8" z pzejściem pod wąż 6mm do osmozy odwróconej. Woda gorąca, zimna i filtrowana.2 lata gwarancji.

 

Wylewka stylizowana RETRO.Wylewka do osmozy odwróconej,stylizowana ,chromowana.Zawór głowicy ceramiczny,idealnie dopasowany i wykonany.2 lata gwarancji.

Bateria " Eco". Bateria z podłączeniem wody filtrowanej z dwoma niezależnymi obwodami, mieszacz wody ciepłej i zimnej oraz podłączenie wody filtrowanej. Estetyczna i praktyczna, idealne rozwiązanie dla osób którzy nie chcą tradycyjnej wylewki osmotycznej.

2 lata gwarancji

Wykonanie:


 

Bateria ALEXANDRA CHROM LUB SATYNA.Wysokiej jakości bateria (kran) do wody surowej, z sieci oraz wody czystej przefiltrowanej z osmozy odwróconej.Rozwiązanie dla osób które nie chcą tradycyjnej wylewki do wody pitnej.Zawory ceramiczne ,2 perlatory,mieszacz wody gorącej i zimnej- prawa strona,podłączenie do osmozy-lewa strona.

5 lat gwarancji.Informacja o wymiarach wysyłana mailowo.

 

Bateria ANGEL CHROM LUB  SATYNA.Wysokiej jakości bateria montowana tradycyjnie w zlewie.Posiada dwa perlatory,mieszacz wody gorącej i zimnej-strona prawa jak w tradycyjnym kranie,oraz podłączenie wody czystej z osmozy-strona lewa,głowicę ceramiczną.

5 lat gwarancji.Informacja o wymiarach i instrukcja montażu wysyłana mailowo.


Bateria FONICA SATYNA LUB CHROM.Doskonale wykonana, nowoczesny design, bateria z dwoma perlatorami,mieszaczem wody gorącej i zimnej,dwiema głowicami ceramicznymi oraz wpięciem do osmozy odwróconej.Wysokiej jakości materiały(uszczelki,stal,chrom,głowice)dają Państwu gwarancje jakości na eksploatację przez min.5lat.

5 lat gwarancji.Instrukcję montażu oraz parametry techniczne wysyłane na maila.

 

 

Bateria GOCTA CHROM LUB SATYNA . Wysokiej jakośći bateria (kran) do wody surowej, z sieci oraz wody czystej przefiltrowanej z osmozy odwróconej.Rozwiązanie dla osób które nie chcą tradycyjnej wylewki do wody pitnej.Zawory ceramiczne ,2 perlatory,mieszacz wody gorącej i zimnej- prawa strona,podłączenie do osmozy-lewa strona.

5 lat gwarancji.Informacja o wymiarach wysyłana mailowo.

Bateria HUCA CHROM LUB SATYNA.Wysokiej jakości stylowa bateria montowana tradycyjnie w zlewie.Posiada dwa perlatory,mieszacz wody gorącej i zimnej-strona prawa jak w tradycyjnym kranie,oraz podłączenie wody czystej z osmozy-strona lewa,głowicę ceramiczną.

5 lat gwarancji.Informacja o wymiarach i instrukcja montażu wysyłana mailowo.

 

 

 

 

 

Bateria KRKA CHROM LUB SATYNA.Wysokiej jakości bateria montowana tradycyjnie w zlewie.Posiada dwa perlatory,mieszacz wodygorącej i zimnej jak w tradycyjnym kranie,oraz podłączenie wody czystej z osmozy ,uchwyt u góry ,głowicę ceramiczną.

5 lat gwarancji.Informacja o wymiarach i instrukcja montażu wysyłana mailowo.

 

Bateria KWADRO CHROM LUB  SATYNA.Wysokiej jakości bateria montowana tradycyjnie w zlewie.Posiada dwa perlatory,mieszacz wody gorącej i zimnej-strona prawa jak w tradycyjnym kranie,oraz podłączenie wody czystej z osmozy-strona lewa,głowicę ceramiczną.

5 lat gwarancji.Informacja o wymiarach i instrukcja montażu wysyłana mailowo.

 

 

Bateria NIAGARA CHROM LUB SATYNA.Wysokiej jakości bateria montowana tradycyjnie w zlewie.Posiada dwa perlatory,mieszacz wody gorącej i zimnej-strona prawa jak w tradycyjnym kranie,oraz podłączenie wody czystej z osmozy-strona lewa,głowicę ceramiczną.

5 lat gwarancji.Informacja o wymiarach i instrukcja montażu wysyłana mailowo.

 

 

Bateria WIKTORIA CHROM LUB SATYNA.Wysokiej jakości bateria montowana tradycyjnie w zlewie.Posiada dwa perlatory,mieszacz wody gorącej i zimnej-strona prawa jak w tradycyjnym kranie,oraz podłączenie wody czystej z osmozy-strona lewa,głowicę ceramiczną.

5 lat gwarancji.Informacja o wymiarach i instrukcja montażu wysyłana mailowo.