Ogólna Redukcja Potencjału REDOX

CO TO JEST ORP REDOX?

Zazwyczj nie zwraca się  uwagi na coś takiego jak potencjał redox w wodzie do picia. Wskaźnik redox (ORP) jest to międzynarodowa nazwa reakcji utleniająco-regeneracyjnej dla płynów. Wyrażono go  w mV (miliwoltach) mierzona miernikiem ORP. Im niższy wskaźnik REDOX od + 200 mV do -600, czy -900 mV tym większe własności regenerujące. Im wyższy wskaźnik REDOX, czyli od + 200 mV do +400, czy też +600 mV, tym płyny są bardziej utlenione i szkodliwe dla zdrowia.

Potencjał redox jest informacją. Czyli ,jaką zdolność posiada substancja do oddawania i przyjmowania elektronów, a więc na ile będzie ona w stanie zaspokoić żądania wolnych rodników. Poddana reakcji redox (redukcji tlenu) woda nasycona zostaje aktywnym wodorem. Jaki jest rezultat?  Zyskujemy ciecz w której wolne rodniki tracą wszelką nadzieję na przetrwanie. Aktywny wodór to idealny antyutleniacz.

-400 -350 -300 -250 -200 -150 -100 -50  -0- +50 +100 +150 +200 +250 +300 +350 +400

JAK DZIAŁJĄ WKŁADY ANTYOXIDANT OXY LOW ?

Wkład Antioxidant Alkaine Filter jest doskonałą alternatywą dla bardzo drogich systemów jonizujących wodę które często kosztują kilka tysięcy złoty. Wkład powoduje wzrost pH oraz aktywnego wodoru , usuwa wolne rodniki. PRODUKUJE Alkaiczną  wode. Zapewnia ujemny ORP.  Dostarcza  alkaiczną wodę  nawet do -400 mV oraz minerały niezbędne  dla zdrowia.Zalecany szczególnie do systemów osmozy odwróconej .Pasuje do każdego modelu osmozy i montowany jest w miejsce tradycyjnego mineralizatora wody.Wewnątrz wkładów systemu OXY LOW znajdują się naturalne składniki mineralne,specjalnie dobrane ilościowo i tak spreparowane na bazie specjalnej technologi do postaci granulek.Po 5-10 min w kontakcie z wodą granulaty zaczynają generować aktywny wodór, który po nasyceniu wody zmienia jej potencjał redox z dodatniego (+) na ujemny(-) dochodzący nawet do -500mV.Aktywny wodór utrzymuje się w wodzie nawet przez kilka godzin , w zależności od stopnia zmineralizowania.Sprawia on że woda z aktywnego utleniacza zmienia się w niezwykle efektywny anty-utleniacz. Ta cecha sprawia ,że zyskuje ona właściwości lecznicze stąd częsta nazwa WODA ŻYCIA lub ŻYWA WODA.

Aktywny wodór sam w sobie jest uzdrowicielem kiedy tlen niszczycielem- naukowo wodór określany mianem reduktora a tlen utleniacza.Ten właśnie wodór jest głównym atutem WODY ŻYCIA.Jest czynnikiem ,który po dostaniu się do organizmu wiąźe ze sobą wolne rodniki tlenowe niszczące nasz organizm tworząc nie szkodliwą cząstkę ,która jest absorbowana przez nasz organizm lub z niego wydalana.

CO TO JEST WODA ŻYCIA?


Ważnym elementem WODY ŻYCIA jest podwyższone pH ( a więc zasadowa),co daje rezultat odkwaszania naszego organizmu.
Woda oczyszczona jakimikolwiek filtrami w tym osmoza odwrócona ma środowisko kwaśne na poziomie 6-6,5 pH .Woda fizycznie jest idealnie czysta ,ale jest kwaśna i ma nieprawidłowe (nie heksagonalne) struktury krystalograficzne klastrów wody.Mówiąc prosto ,woda taka ma silny redox dodatni i jest kwaśna. Struktury klastrów wody nie są heksagonalne czyli mają uszkodzenie informacyjnej,rezonansowej właściwości wody.
Wolne rodniki to największy wróg twojego zdrowia.One właśnie powodują tzw. stres oksydacyjny,niszczą komórki i sprawiają ,że starzejesz się szybciej.Są też powodem ogromnej większości chorób na które cierpi ludzkość.
Przypatrzmy się procesowi rdzy na kawałku metalu.To jest właśnie oksydacja.Spójrz na psujące się owoce - to jest oksydacja( utlenianie) proces nieodwracalny niszczący strukturę materiałów lub organizmów.
Pijąc wodę mało kto zastanawia się nad jej właściwościami utleniającymi,nikt nigdy nie podawał informacji o potencjale oksydo-redukcyjnym wody.
Wielu z was spożywa suplementy antyoksydacyjne wydając mnóstwo pieniędzy.Nic to jednak nie da jeśli spożywasz wodę pełną wolnych rodników.To tak jakby pić odtrutkę zażywając truciznę.
System OXY LOW to najprostszy i najlepszy sposób aby żyć zdrowiej i dłużej ,ciesząc sie dobrą kondycją fizyczną,młodzieńczym wyglądem itp.
Bez względu na to czy jesteś kobietą czy mężczyzną ,bez względu na wiek ,bez względu na to czy cieszysz się dobrym zdrowiem czy nie,podziękujesz sobie za decyzję zakupu systemu OXY LOW .

OXY LOW ANTIOXIDANT CO TO?

System OXY LOW Antioxidant Alkaine Filter powoduje wzrost pH oraz aktywnego wodoru , usuwa wolne rodniki oraz kasuje całkowicie negatywną pamięć wody,przywracając jej pierwotną strukturę porównywalną z wodą Kangen tzw. żywą wodą. Zapewnia ujemny potencjał ORP. Dostarcza alkaiczną wodę nawet do -500 mV oraz minerały niezbędne dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu .
System OXY LOW usuwa z wody 99% wszystkich zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie wodociągowej lub studziennej.Zarówno zanieczyszczeń mechanicznych takich jak kamień,piach, rdze itp oraz chemicznych i organicznych takich jak bakterie oraz wirusy.
Następnie woda jest mineralizowana w minerały niezbędne do życia w ilościach nie przekraczających norm UE. Kolejnym etapem jest jonizacja wody polegająca na przepływie przez wkład Alkaine Oxy Low w którym to zachodzi proces uwolnienia aktywnego wodoru , ten natomiast powoduje spadek potencjału od dodatniego do ujemnego.

 

 


 

 

 

 

 

 

JONIZATOR WODY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI Z SYSTEMEM FILTRACJI OSMOZA ODWRÓCONA

 

WODA PO FILTRACJI ZWYKŁEJ OSMOZY ODWRÓCONEJ

WODA PO PRZEPŁYWIE PRZEZ WKŁAD OXY LOW PO 5 MINUTACH

Ujemny potencjał REDOX mierzony w mV